Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Kuvendi i malit te zi

Etiketim: kuvendi i malit te zi

Kuvendi i Malit të Zi: Sot fillon diskutimi për komunën e...

Sot në Kuvendin e Malit të Zi do të fillojë diskutimi për ndryshimet në ligjin mbi organizimin territorial të komunave, me të cilët do...

Ministria tërheq ligjin për simbolet kombëtare

Ministria për të drejtat e njeriut dhe pakicave tërhoqi nga procedura e Kuvendit të Malit të Zi ligjin për përdorimin dhe shfaqjen publike të...

Mehmet Bardhi prapë deputet

Mehmet Bardhi, kryetari i Lidhjes Demokratike në Mal të Zi, nga sot do të kthehet prapë në Kuvendin e Malit të Zi si deputet....

MOST POPULAR

HOT NEWS