Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Kurban bajrami

Etiketim: kurban bajrami

Gëzuar Kurban Bajramin

Portali  lajm.me ju uron të gjithë besimtarëve musliman Gëzuar Kurban Bajramin. Shpresojmë që kjo festë e sakrificës dhe dashurisë ndaj Zotit të na bëjë më...

Forca uron Kurban Bajramin

Urim me rastin e Kurban Bajramit Të nderuar, Me rastin e festës së madhe të Kurban Bajramit, më lejoni të ju përcjell urimet më të përzemërta...

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve uron festën e Kurban Bajramit

 URIME FESTËN E KURBAN BAJRAMIT Të nderuar besimtarë të fesë myslimane, Në emër të Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve në Mal të Zi dhe në emrin tim...

MOST POPULAR

HOT NEWS