Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Kuotat studentore

Etiketim: kuotat studentore

Universitetet e Shqipërisë: Kuotat për studentët sipas drejtimeve

Ministria e Arsimit të Shqipërisë ka publikuar kuatoat e rezervuara për studentët shqiptarë nga Kosova, Mali i Zi, Maqedonia, Presheva, Bujanovci dhe Medvegja. Më poshtë...

Univerzitetet e Shqipërisë: Kuotat më të shumta për studentët nga Mali...

Këshilli i Ministrave i Republikës së Shqipërisë ka ndarë gjithsejt 600 kuota për studentët shqiptarë jashtë vendit, të cilët duan të ndjekin studimet e...

MOST POPULAR

HOT NEWS