Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Kuota e trojeve

Etiketim: kuota e trojeve

Fituesit e kuotave për studime në Shqipëri

Ministria e Arsimit dhe Sportit e Shqipërisë ka shpallur listën e kandidatëve shqiptarë nga Maqedonia, Mali i Zi, Presheva, Bujanovci dhe Medvegja, fitues në...

MOST POPULAR

HOT NEWS