Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Kumanovë

Etiketim: Kumanovë

Novosti: Sulmuesve në Kumanovë u ndihmoi edhe një shtetas i Malit...

Gazeta serbe “ Vecernje Novosti” ka publikuar një shkrim ku thuhet se në ngjarjet e Kumanovës ka qenë i implikuar edhe një shtetas i...

Gazetaria në greminë: Ja si e trajtojnë mediat serbe çështjen e...

Fillimi i një lufte në Maqedoni duket të jetë me interes për Serbinë. Gazetat kryesore të Beogradit, sot në ballinat e tyre, janë marrë...

Përfundon operacioni i policisë në Kumanovë, 22 të vdekur, mes tyre...

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka përmbyllur aksionin policor në lagjen e “Trimave” në Kumanovë me një bilanc tragjik. Zëdhënësi i policisë, Ivo...

Luftime mëngjesin e sotëm në Kumanovë, një polic humb jetën

Kanë rifilluar mëngjesin e sotëm luftimet në Kumanovë. Gazetari i portalit Albeu.com nga Kumanova konfirmon se luftimet kanë rifilluar rreth orës 7:15 të mëngjesit ndërsa në orën 7:40...

Përfundojnë përleshjet në Kumanovë, dorëzohet grupi i armatosur?

Përleshja e armatosur e filluar në orët e para të mëngjesit të sotëm, e që ka vazhduar gjatë tërë ditës së sotme, posa ka...

Kaos në Kumanovë. Deri tani 5 të vdekur dhe dhjetra të...

Gjatë konfliktit të armatosur që ka ndodhur sot në Kumanovë janë vrarë 5 civilë shqiptarë, raporton gazeta “Zhurnal”. Mësohet nga banorë të Lagjes së Trimave në...

MOST POPULAR

HOT NEWS