Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Kufi

Etiketim: kufi

Banorët paralajmërojnë radikalizim nëse Qeveria pranon kufirin e Malit të Zi

Banorët e zonave kufitare me Malin e Zi kanë paralajmëruar "luftë" në rast se institucionet e Kosovës pranojnë vijën teknike të kufirit në mes të Kosovës...

Zgjidhet çështja e kufirit Mal i Zi – Bosnje

Mali i Zi e ka zgjidhur çështjen e kufirit me Bosnjen dhe Hercegovinën (BeH) dhe pritet që së shpejti të nënshkruhet marrëveshja për kufirin...

MOST POPULAR

HOT NEWS