Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Kroaci

Etiketim: kroaci

Arbneshi i Zarës – Dhimbja e së kaluarës

Shkruan: Anisa Papleka (Gazeta „SHQIP“) Ngado që të futesh në qytetin e Zarës, domosdo se duhet të kalosh nëpër Arbnesh, qoftë në rrugë detare, automobilistike...

Zgjidhet çështja e kufirit Mal i Zi – Bosnje

Mali i Zi e ka zgjidhur çështjen e kufirit me Bosnjen dhe Hercegovinën (BeH) dhe pritet që së shpejti të nënshkruhet marrëveshja për kufirin...

MOST POPULAR

HOT NEWS