Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Kristjan dukaj

Etiketim: kristjan dukaj

Kristjan Dukaj: Arsimohuni, jo me diploma, por me libra

Nga:Kristjan Gj Dukaj Vlerat e shekullit 21-një (pjesa e tretë)   Po thonë që rruga e vetme për një të ardhme të mirë, është pikërisht shkollimi, si...

K. Dukaj: Vlerat e shekullit 21-një (II)

Shkruan: Kristjan Gj. Dukaj     Edhe pse me të filloi një epokë e re botërore, integrimet , demokracia dhe ekonomia e lirë, që sjellën një...

Kristjan Dukaj: Vlerat e shekullit 21-një

Edhe pse jetojmë ne shekullin e teknologjisë, shekullin ku truri ynë është i kontrolluar nga teknologjia, ende ekzistojnë disa gjëra që shkenca, teknologjia nuk...

MOST POPULAR

HOT NEWS