Monday, July 6, 2020
Ballina Etiketimet Krishtlindjet

Etiketim: krishtlindjet

Zëri i Amerikës: Krishtlindja në Mal të Zi (video)

Në kishat dhe famullitë katolike në Mal të Zi, besimtarët e krishterë kanë festuar Krishtlindjen duke u lutur për paqe dhe qetësi, dashuri dhe...

Forca: Mesazh urimi me rastin e festës së Krishtlindjeve

FORCA E RE DEMOKRATIKE   MESAZH URIMI ME RASTIN E FESTËS SË KRISHTLINDJEVE   Në emrin e Forcës së Re Demokratike dhe në emrin tim personal, të gjithë...

Rita Ora dhe Krishtlindjet!

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, i është bashkangjitur trendit të postimeve të fotografive në rrjetet sociale me rastin e Krishtlindjeve. Ashtu si edhe...

Pushimet e fundvitit: Mali i Zi parajsë për (jo) punëtorët?

Me rastin e Vitit të Ri dhe festës fetare të Krishtlindjeve, nga të gjitha vendet e rajonit të Ballkanit më shumë ditë pushimi do...

Gëzuar për shumë mot Krishtlindjet

Portali ynë shfrytëzon rastin që tu urojë të gjithë besimtarëve të konfesionit katolik festën e Krishtlindjeve. Le të shpresojmë që fryma e festave të fundvitit,...

Forca uron Krishtlindjet

Në një komunikatë dërguar mediave, Forca e Re Demokratike ka uruar besimtarët e fesë katolike në prag të festës më të madhe, Krishtlindjeve. “Të gjithë...

MOST POPULAR

HOT NEWS