Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Korrupsion

Etiketim: korrupsion

Një inspektor shqiptar i ndërtimit mes të arrestuarve për korrupsion në...

50 vetë janë arrestuar nga policia në New York për korrupsion e shkelje ligji në sektorin e ndërtimit dhe të mirëmbajtjes së ndërtesave. Të arrestuarit...

EULEX nën hetime

Shefi i Misionit të EULEX-it në Kosovë, Gabriele Meucci, ka konfirmuar se që nga viti 2013 janë duke u zhvilluar hetime në lidhje me...

Kryetari i Zagrebit në paraburgim

Duke buzëqeshur para turmës së gazetarëve, kryetari i Zagrebit me automjet të policisë  u mor dje nga selia e Prokurorisë Shtetërore në rrugën Gaj...

MOST POPULAR

HOT NEWS