Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Korridori blu

Etiketim: Korridori blu

Korridori Blu: Kalon nga Podgorica apo Ulqini?

Nënshkrimi i Memorandumit  në mes Shqipërisë, Malit të Zi dhe kompanisë kineze “Pacifik” para dy ditëve në Kinë, ka aktuelizuar përsëri cështjen se nga...

Korridori Blu: Shqipëria dhe Mali i Zi firmosin me firmën kineze...

Firmoset në Kinë Memorandumi i Bashkëpunimit midis Shqipërisë, Malit të Zi dhe Kompanisë Private Kineze Pacifik, për mundësinë e ndërtimit të Korridorit Blu. Nga pala...

MOST POPULAR

HOT NEWS