Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Kontrabande

Etiketim: kontrabande

Sukubinë: Ndalohen dy shtetas shqiptar për kontrabandë droge

Foto: Vijesti Policia kufitare në kalimin Sukubinë-Muriqan, ka bërë ndalimin e shtetasve shqiptar B.Q (41) dhe H.J (53), si të dyshuar për kontrabandë të 18 paktimeve...

Trafikimi i drogës: Panik në policinë kufitare për shkak të kurthit...

Dilerët e dyshuar të lëndëve narkotike Izmir Kacabeti (23 vjec) dhe Armand Cotaj (20 vjec), tashmë ndodhen në anën tjetër të kufirit në Shqipëri. Këtë...

MOST POPULAR

HOT NEWS