Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Koncert

Etiketim: koncert

Qendra për Kulturë: Të dielen koncerti “Ahengu Shkodran”

Qendra për Kulturë Ulqin në bashkëpunime me Qendrën Kulturore “Pjetër Gaci” në Shkodër, të dielen me 1 nëntor organizojnë koncertin “Ahengu Shodran”. Në koncert do...

Artistet nga Ulqini japin koncert në Zagreb

Sopranoja e njohur Gjylie Pelingu dhe pianistja Fatime Katana-Buzuku, me datën 18 mars 2015 ora 20.00, do të japin koncert në muzeun Mimara në...

Gjylie Pelingu mbajti koncertin recital në Durrës

Gjylie Pelingu mbajti sonte në Durrës koncert recital, e shoqëruar nga Orkestra e Teatrit të Durrësit "Aleksandër Moisiu", me dirigjent prof. Petrika Afezolli, i...

Gjylie Pelingu koncert recital në Durrës

Gjylie Pelingu, sopranoja nga Ulqini, do të mbajë koncert recital më 12.11.2014 në Durrës, e shoqëruar nga Orkestra e Teatrit të Durrësit "Aleksandër Moisiu",...

MOST POPULAR

HOT NEWS