Sunday, July 12, 2020
Ballina Etiketimet Komuna e ulqinit

Etiketim: komuna e ulqinit

Komuna e Ulqinit: Nesër rrogat për të punësuarit

Kryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu dhe Sekretari për buxhet dhe financa Valdet Axhemi, menjëherë pas aprovimit të buxhetit për vitin 2016 në...

Kryeprokurori Katniq: Po hetojmë Komunën e Ulqinit

Kryeprokurori i lartë Milivoje Katniq ka deklaruar se nuk dorëzohet lehtë, dhe se do të vazhdojë luftën kundër atyre që po pengojnë punën e...

Realizimi i kredisë së Komunës vetëm pas festave

Procedura e realizimit të kredisë me vlerë 4,25 milion euro për Komunën e Ulqinit, për shkak të festave të fundvitit dhe atyre fetare ortodokse, vështirë që...

Komuna e Ulqinit shpall konkurs për ndarjen e bursave studentore

Sekretariati për administratë dhe veprimtari shoqërore në Komunën e Ulqinit ka hapur konkurs për ndarjen e bursave studentore për vititn 2015/2016. Komuna e Ulqinit do...

Skandal në Komunë: Dikush manipulon me faktura?

Në adresë të portalit tonë ka mbërritur një fakturë e dyshimtë e cila tregon se shuma përfundimtare e shpenzuar ka pësuar ndryshime. Kjo fakturë për blerjen...

Studim shkencor për vlerësimin e resurseve të Bunës dhe Liqenit të...

Ministria e bujqësisë dhe zhvillimit rural ka hapur thirrjen publike për vlerësimin e resurseve potenciale të Liqenit të Shasit dhe lumit Buna. Nga ministria kanë...

UBA: Turqia partner i rëndësishëm për zhvillimin e biznesit në Ulqin

Sot për vizitë në Ulqin ishte ambasadori i Turqisë në Mal të Zi Serhat Galip, i cili u takua edhe me përfaqsuesit e bizneseve...

Qeveria miraton kredinë prej 4.25 milion euro për Komunën e Ulqinit

Në mbledhjen e djeshme qeveria e Malit të Zi ka miratuar kredinë prej 4,25 milionë euro për Komunën e Ulqinit, nga 5.5 milionë të...

Komuna kërkon vullnetarë biokimistë!

Në faqen zyrtare të Komunës së Ulqinit është shpallur plani i trajnimit të vullnetarëve me arsimim të lartë për vitin 2015/2016. Asgjë nga kjo nuk...

Komuna e Ulqinit: 130 të punësuar më tepër

Sipas raporteve të inspektimeve të kryera nëpër komunat e Malit të Zi gjatë këtij viti, del se pushtetet lokale kanë një numër të madh...

MOST POPULAR

HOT NEWS