Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Kombetarja shqiptare

Etiketim: kombetarja shqiptare

Fitore!!! Shqipëri – Armeni 2-1

  Shqipëria luajti një ndeshje fantastike, në të cilën dominoi për 90 minuta por  edhe vuajti gjatë për fitoren. Armenët kaluan në avantazh që në minutën...

Ndeshja Shqipëri – Armeni: Ja edhe formacionet zyrtare

Ndeshja ndërmjet kombtareve të Shqipërisë dhe Armenisë, e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Europian, pritet të fillojë së shpejti. Kjo ndeshje që do të...

Elvana Gjata & Flori: Kënga e re kushtuar kombëtares sonë (video)

Këngëtarja njohur Elvana Gjata në bashkëpunim me Flori Mumajesin kanë lançuar këngën e re kushtuar kombëtares Shqiptare. Kjo këngë është një uvertirë e mirë...

Serbia refuzon tifozët kosovarë

Një ditë më parë, Federata Serbe e Futbollit ka pranuar kërkesën e Federatës Shqiptare të Futbollit për pjesëmarrjen e tifozëve shqiptarë në ndeshjen Serbi-Shqipëri,...

MOST POPULAR

HOT NEWS