Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Kolegjiumi i kuvendit

Etiketim: kolegjiumi i kuvendit

Kuvendi Komunal: Mbledhja e rradhës javën e ardhshme

Seanca e rradhës e Kuvendit Komunal do të mbahet javën e ardhshme mëson portali lajm.me. Në mbledhjet e kolegjiumit të Kuvendit të mbajtura dje dhe...

Kolegjiumi i Kuvendit: Vazhdimi i seancës me 20 korrik

Klubet e partive politike në Kuvendin e Ulqinit, ranë dakord sot që vazhdimi i seancës së ndërprerë të Kuvendit të mbahet me datën 20...

MOST POPULAR

HOT NEWS