Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Kokteji i fundvitit

Etiketim: kokteji i fundvitit

Kokteji i fundvitit: Ndahen çmimet për sportistët dhe nxënësit më të...

Sot në hotelin Mediteran u mbajt kokteji tradicional i fundvitit i organizuar nga Komuna e Uqinit. Në festim ishin të ftuar personalitete të ndryshëm...

Forca anullon koktejin e fundvitit.Të hollat për bamirësi

Në një kumtesë të dërguar mediave, Forca e Re Demokratike ka njoftuar se kokteji tradicional që kjo parti organizon për cdo vit, është anulluar...

MOST POPULAR

HOT NEWS