Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Koco danaj

Etiketim: koco danaj

Koço Danaj akuzon Malin e Zi për diskriminim ndaj shqiptarëve

Koço Danaj, kryetari i lëvizjes “Lista për Shqipërinë Natyrale”, ka akuzuar qeveritë e Malit të Zi, Maqedonisë, Greqisë dhe Serbisë  për diskriminim sistematik ndaj...

Medojeviq: Ulqini e Tuzi do të jenë pjesë të Malit të...

Lideri i Lëvizjes për Ndryshime në Mal të Zi, Nebojsha Medojeviq, ka polemizuar me liderin e Listës për Shqipërinë Natyrore, Koço Danaj. Ai ka thënë...

MOST POPULAR

HOT NEWS