Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Klubi i teakwondo’s Ulqini

Etiketim: klubi i teakwondo’s Ulqini

Klubi i Taekwondo-së Ulqini: 24 medalje në Kupën e Malit të...

Të dielen me datë 20.12.2015 në Podgoricë u mbajtë Kupa e Malit të Zi në sportin e Taekwondo-së në diciplinat dyliftim dhe forma. Klubi...

Klubi i Teakwondo’s Ulqini: Ardiana Karamanaga fiton medaljen e artë

Gjatë vikendit që lamë pas me datë 31 tetor dhe 1 nëntor në Tiranë u mbajtë turneu ndërkombëtarë në sportin okimpik të Taekwondo-së “Tirana...

Klubi i Tekwondo-së Ulqini korrë suksese në Kosovë

TAEKWONDO “Theranda open 2015” Gjatë fundjavës që lamë pas me datë 26.09.2015 të shtunen në Kosovë, në qytetin e Therandes, u zhvillua turneu ndërkombëtarë për të...

Klubi i teakwondo-s Ulqini shkëlqen në “1st Montenegro Trophy 2015”

Gjatë vikendit që lam pas me datë 20.09.2015 në qytetin e Podgoricës u mbajtë turneu ndërkombëtarë "Montenegro Trophy 2015". Në këtë turne morën pjesë...

Sukses i sportistëve nga Ulqini në taekwondo “Top Tirana Open...

Gjatë javës që lamë pas me datë 18.04.2015 në Tiranë u mbajtë turneu ndërkombëtar në sportin olimpik të Taekwondo-së "Tirana open 2015". Në këtë aktivitet...

MOST POPULAR

HOT NEWS