Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet KK Rei

Etiketim: KK Rei

KK “REI” vazhdon me suksese edhe në turneun e Tiranës

Në turneun mbarëkombëtar të mbajtur në Tiranë me rastin e Ditës së Flamurit, Klubi i Karatesë "REI" vazhdoj të paraqitet me mjaft dinjitet dhe të...

Klubi i karatesë “REI” renditet dyti në turneun Budvës

Klubi i karatesë ”REI” me 21.11.2015 mori pjesë në turneun e karatesë “Kupa e Çlirimit të Budvës 2015” në të cilin morën pjesë 19...

Klubi i Karatesë “REI”: Garuesit kthehen me medalje nga Tivari

Klubi i karatesë “REI”  të shtunën me 07-11-2015 në Tivar mori pjesë në turneun ndërkombëtar, “Trofeu i Tivarit”. KK “REI”  mori pjesë me dy garues,...

Garuesi i KK “Rei” Adonis Markashi nënkampion i Malit të Zi...

Klubi i karates "Rei" me 10 maj 2015 në Podgoricë mori pjesë në Kampionatin e Malit të Zi për Senior. Klubi mori pjesë me 5...

Elda Kurti e KK “REI” shpallet kampione e Malit të Zi

Me 3 maj 2015 në Herceg Novi u mbajt Kampionati i Malit të Zi për Fatosa, Pioner dhe Shpresa, në të cilin garuesit e...

Klubi i Karates “REI” vazhdon me suksese

Karate klub “REI” mori pjesë me sukses në turneun “Mimoza 2015” që u mbajt të shtunën në Herceg Novi. Në këtë turne klubi u paraqit...

MOST POPULAR

HOT NEWS