Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Kisha ortodokse

Etiketim: kisha ortodokse

Serbët ngjyrosin flamurin tre ngjyrësh ne Ulqin

Ne afërsi të hotelit Albatros në Ulqin dje është ngjyrosur muri me flamurin tre ngjyrësh. Kjo është publikuar ne faqen zyrtare të kishës ortodokse...

Peshkopi Amfillohije Radoviq: Sëmundjet helmuese që kanë dominuar në këto troje...

Sipas kryepeshkopit të kishës ortodokse serbe për Malin e Zi dhe Bregdetin, ekzistojnë dy sëmundje të rënda dhe helmuese që kanë dominuar në këto...

MOST POPULAR

HOT NEWS