Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Keshilli Komunal

Etiketim: Keshilli Komunal

URA: Formohet Këshilli Komunal

Në Pallatin Venecija mbrëmë u formua Këshilli komunal i lëvizjes qytetare URA. Për kryetar të këtij këshilli u zgjodh menaxheri i komunës Omer Bajraktari. Përvec Bajraktarit, antarë...

PDS: Përcarjet fetare shkojnë në Podgoricë?

Zgjedhja e antarëve të Këshillit Komunal të PDS-së në Ulqin dhe akuzat e kundërakuzat që e përcollën, duket se do të kenë finalen e...

MOST POPULAR

HOT NEWS