Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Karikaturë

Etiketim: karikaturë

Danimarkë: Atentat ndaj karikaturistit të profetit Muhamed

Një person mbeti i vrarë dhe 3 oficerë policie u plagosën nga të shtënat me armë zjarri në një bar-kafe në Kopenhagen, gjatë një...

Klerikët shqiptarë, në numrin e fundit të “Charlie Hebdo”

Në numrin e revistës satirike Charlie Hebdo, është edhe një karikaturë që ndërlidhet me shqiptarët. Gazeta satirike me tirazh të rregullt prej 60 mijë kopjeve,...

MOST POPULAR

HOT NEWS