Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Jugu i shqipërisë

Etiketim: jugu i shqipërisë

Shqiptarët më pak të lumtur. Zënë vendin e 69 në raportin...

Organizata e Kombeve të Bashkuara në raportin global të lumturisë, e rendit Shqipërinë në vendin e 95 ndër 158 vende të ekzaminuara. Por duket se...

Rreshjet: Përmbytje në jug të Shqipërisë

Përmbytje masive parashikohen në qytete të ndryshme në jug të vendit. Rreshjet e dendura të shiut kanë shtuar prurjet e lumenjve dhe në disa...

MOST POPULAR

HOT NEWS