Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Islam

Etiketim: islam

Mbrëmje fetare me rastin e Vitit të Ri të Hixhrit 1436

Me rastin e Vitit të Ri të Hixhrit, Bashkësia Islame e Ulqinit organizon mbrëmje fetare, ku ligjërues do të jetë teologu nga Shkupi Hasan...

Ben Affleck në debat të nxehur për islamofobinë

Ben Affleck ishte pjesë e një debati mbi fenë në programin televiziv Real Time with Bill Maher në SHBA gjatë fundjavës. Ylli hollivudian dhe producenti...

MOST POPULAR

HOT NEWS