Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Isil

Etiketim: isil

Babai kosovar kërkon fëmijët e tij.Dyshon se janë në Siri

Një qytetar zviceran me origjinë nga Kosova dhe i cili jeton në Zurih të Zvicrës po kërkon djalin dhe vajzën e tij në Adana...

Qytetarët e BiH dhe Bashkësia Islame ngrenë zërin e tyre kundër...

Kreu i Bashkësisë Islame në Bosnjë dhe Hercegovinë, Efendiu Husein Kavazovic, dënoi fuqishëm vrasjen brutale të punonjësit humanitar britanik David Haines në Irak, duke...

MOST POPULAR

HOT NEWS