Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Investitore

Etiketim: investitore

Ministri i Zhvillimit Ekonomik i Kosovës në Ulqin

Ministri i Zhvillimit Ekonomik i Kosovës, Fadil Ismajli, qëndroi për një vizitë në qytetin tonë, ku zhvilloi një takim me Kryetarin dhe Nënkryetarët e Komunës....

MOST POPULAR

HOT NEWS