Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: inter

Një shqiptare tek Inter!

Quhet Fiorela Mishka dhe është vetëm 22 vjec, por mjaft e talentuar në profesionin e saj. Është e licencuar nga Federata italiane e futbollit (FIGC) me...

Shaqiri debuton për Inter (video)

Xherdan Shaqiri më në fund ka debutuar me fanellën e skuadrës së tij të re, Interit, në takimin kundër Empolit. Ai u fut në lojë...

MOST POPULAR

HOT NEWS