Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Instituti idea

Etiketim: instituti idea

7Marsi – Instituti IDEA vizitë shkollës fillore “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” në...

Instituti për Drejtësi, Edukim dhe Arsim – IDEA nga Ulqini, ditën e mërkurë me 04.03.2015 për nder të festës 7 marsit ditës së mësuesit,...

Instituti IDEA: muaji Janar, ndihma për skamnorët në komunën e Ulqinit

Në vazhdën e aktiviteteve humanitare, Instituti për Drejtësi, Edukim dhe Arsim – IDEA, si fillim të vitit 2015, gjatë muajit Janar shpërndau ndihma për...

MOST POPULAR

HOT NEWS