Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Informer

Etiketim: informer

Parlamenti MZ: Ndalimi i dukurisë “Informer”: Të gjithë pro, DPS kundër

Në parlamentin Malazez u diskutua për mediat, me ç rast opozita propozoi ndrryshimin e Ligjit për media që të evitojë përhapjen mediatike të urrejtjes...

Prokuroria e padrejtë ndaj shqiptarëve

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve dhe deputeti i Forcës Genci Nimanbegu është i zhgënjyer me vendimin e prokurorisë që tabloidin “Informer” e ndjek...

Nimanbegu dhe Gjeloshaj padi penale kundër Informerit!

Deputeti i Forcës Genci Nimanbegu dhe deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj kanë mbajtur sot në Kuvend të Malit të Zi konferencën për media,...

MOST POPULAR

HOT NEWS