Friday, October 22, 2021
Ballina Etiketimet Ilir Meta

Etiketim: Ilir Meta

Ilir Meta: Përgëzoj partit shqiptare në arritje të rëndesishme

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta përshëndet miratimin e ligjeve që mundësojnë përdorimin e lirë të simboleve kombtare duke përgezuar partit shqiptare edhe gjithë insitucionet...

Presidenti Meta: Përshëndes vendimin e mençur për zgjedhje në Tuz.

Në postimin e tij ne faqen zyrtare në Facebook, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta bëri një postim me të cilin përshëndet  arritjen e koalicjonit...

Nesër hapet panairi i 15-të i librit në Ulqin

Panairi i 15-të i librit në qytetin tonë do të fillojë nesër (26 korrik) dhe do të zgjasë deri me 4 gusht. Edhe në këtë...

Sot protestë e opozitës në Tiranë

Partia Demokratike e Shqipërisë do të kërkojë sot dorëheqjen e kryeparlamentarit Ilir Meta, përmes protestës. Kjo protestë do të fillojë në orën 11:00 në sheshin...

MOST POPULAR

HOT NEWS