Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Igor Llukshiq

Etiketim: Igor Llukshiq

Në Vjenë u nënshkrua demarkacioni në mes Kosovës dhe Malit të...

Kosova ka përmbyllur sot procesin e demarkacionit me Malin e Zi, pasi që nënshkroi në Vjenë Marrëveshjen për Kufirin Shtetëror Marrëveshjen e kanë nënshkruar, zëvendëskryeministri...

Thaçi në Podgoricë, serbët protestojnë

Mali i Zi dhe Kosova nuk kanë çështje të pazgjidhura midis tyre dhe bashkëpunimi miqësor është një model për vendet e tjera, tha Zëvendëskryeministri...

Thaçi nesër në Mal të Zi

Zv. kryeministri dhe minstri i punëve të jashtme të Kosovës Hashim Thaçi, nesër do të vijë për vizitë dyditore në Mal të Zi. Delegacioni pritet...

Fillon marshi kundër terrorizmit në Paris (foto/video)

Marshi kundër terrorizmit i cili pritet të grumbullojë mbi 1 milionë njerëz si dhe kryetarët e shteteve nga i gjithe bota, ka filluar në...

Protesta për ardhjen e Thaçit

Në Mal të Zi të mbledhësh njerëzit në protestë për shkak të shkatërrimit të ekonomisë, papunsisë, korrupsionit, emigrimit, dhe një mijë problemeve tjera, është...

MOST POPULAR

HOT NEWS