Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Hotel Otrant

Etiketim: hotel Otrant

Në kuadër të fushatës “Behu i përgjegjshëm”: Dënim edhe në Ulqin

Në kuadër të fushatës "Behu i përgjegjshëm", inspektorët republikan javën e kaluar kanë evidentuar 30 njoftime për parregullsi, duke proceduar me dënime 9 prej...

Mali i Zi pas nëntë viteve pavarsi: Ku ndodhet Ulqini?

Mali i Zi këto ditë festoi nëntë vjetorin e pavarsisë, dhe si ndodh zakonisht, ato në pushtet i thurin lavde arritjeve kurse të tjerët...

Hoteli Otrant: Hapja solemne e turneut të tenisit FED Cup

Me fillim në ora 19.00 në hotelin "Otrant" u bë hapja solemne e turneut ndërkombëtarë të tenisit për femra "FED Cup". Në koktejin e rastit...

MOST POPULAR

HOT NEWS