Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Hollegro

Etiketim: Hollegro

Zhurma po largon mysafirët nga Ulqini

Zhurma dhe muzika e lokaleve në Ranë, e cila zgjat deri në orët e vona, po u shkakton shumë probleme pronarëve të apartamenteve në...

Zhurma po largon mysafirët nga Ulqini

Zhurma dhe muzika e lokaleve në Ranë, e cila zgjat deri në orët e vona, po u shkakton shumë probleme pronarëve të apartamenteve në...

MOST POPULAR

HOT NEWS