Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Hedhja e kanalizimit

Etiketim: hedhja e kanalizimit

Forca: Jemi rreptësisht kundër hedhjes së mbeturinave në Krruç

Forca e Re Demokratike ka dërguar një deklaratë për media në të cilë thuhet se kjo parti nuk e përkrah vendimin e për hedhjen...

Derdhja e kanalizimit në kanalin Bratica shton rrezikun për përmbytje (foto/video)

Nga pamjet që mund të shihni në video dhe foto është duke u ndërtuar hedhja e kanalizimit në lumin Bratica, dalja e të cilit...

MOST POPULAR

HOT NEWS