Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Haxhi Ardoliq

Etiketim: Haxhi Ardoliq

Aksident në gjueti: Lëndohet Haxhi Ardoliq

Ditën e djeshme ka ndodhur një aksident në gjueti, i cili fatmirsisht kaloi pa pasoja të rënda. Gjatë gjuetisë, si pasojë e rikoshetës së plumbit...

Lopët e humbura gjenden afër kufirit me Shqipërinë

Hajdutët që para tre netëve kishin vjedhur 12 lopët e blegtorit Haxhi Ardoliq nga Zogaj, i kanë braktisur ato në afërsi të kufirit dhe janë larguar...

Nga Kriporja zhduken 12 lopë

foto: Samir Adroviq   12 lopë të blegtorit të njohur Haxhi Ardoliq nga Zogaj, janë zhdukur gjatë kullosës në Kriporen e Ulqinit, shkruan portali “Vijesti”. Sipas tij,...

MOST POPULAR

HOT NEWS