Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Guci

Etiketim: Guci

KKSH: Hapet zyra koordinuese për Plavë dhe Guci

  Kumtesë për Opinion Sot me datë 11.12.2015 Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve në Malin e Zi hapi zyrën koordinuese në Plavë. Në ceremoninë e hapjes, morën pjesë...

Filloi vendosja e kulmit në Shtëpinë e Kulturës në Vuthaj

Nga Esad Gjonbalaj Foto: Kelmend Ahmetaj Komuna e re Gucisë si duket ka filluar të ndikojë sado pak me angazhimet e saj në mirëqenien e qytetarëve....

Top Channel: Në Plavë e Guci, shqiptarët luftojnë për identitetin kombëtar...

Televizioni Top Channel nga Shqipëria ka realizuar një kronikë për problemet  rajonit të Plavës dhe Gucisë. Për më tepër ndiqni kronikën në videon e mëposhtme   https://www.youtube.com/watch?v=RYWe3dKC6tI

Guci: Miratohet buxheti i parë pas 60 vitesh, materiali i papërkthyer...

Komuna më e re në Mal të Zi miratoi njëzëri  buxhetin për vitin në vijim si dhe planin e investimeve. Buxheti është planifikuar në...

MOST POPULAR

HOT NEWS