Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Google

Etiketim: google

Google me flamurin shqiptar për 28 Nëntor

Web kërkuesi më i fuqishëm Google, në faqen e vet në shqip sot me rastin e 28 Nëntorit ka vendosur flamurin shqiptar. Të njëjtën gjë...

Mali i Zi dhe Kosova përfshihen në hartën 3D të Google

Google në risinë e tij më të fundit duket se ka përfshirë dhe hartën e Kosovës tredimensionale së bashku me Malin e Zi dhe me...

YouTube mbushi 10 vjet. Këto janë 5 videot më të shikuara

Nga një mbledhës videosh amatore të udhëtimeve apo maceve, në një media botërore që godet te muzika dhe televizioni. Ka bërë që të lindin...

Google, zbulim i ri për të luftuar kancerin

Shkencëtarët e Google X po përdorin lëkurë njeriu për të krijuar mikroçipin që do të dallojë nëse në trupin e njeriut gjenden qeliza kancerogjene....

Top kërkimet në Google gjatë vitit 2014

Publikimi i kërkimeve më të shpeshta në Google gjatë vitit 2014 paraqet edhe një përmbledhje të çështjeve më të përfolura gjatë vitit që po...

MOST POPULAR

HOT NEWS