Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Globus Art

Etiketim: Globus Art

Globus Art merr katër çmime në panairin e Gjirokastrës

Në Panairin Kombëtar të Trashëgimisë Artizanatit dhe Turizmit “Gjirokastra 2015”, mori pjesë dhe shoqata e artizanëve Globus Art nga Ulqini. Kjo shoqatë arriti që në...

Ranë: Filloi panairi ndërkombëtarë i artizanëve

Mbrëmë në Ranë ka filluar panairir i tretë i artizanëve dhe zanateve të vjetra. Ky panair i lajmëruar kohë më parë mblodhi artistë dhe...

Globus Art realizon klipin me motivet e artizanatit (video)

Shoqata e artizanëve të Ulqinit Globus Art, me ndihmën e komunës së Ulqinit, realizoi klipin muzikor me temën e artizanatit. Në realizimin e klipit mori...

Panairi artizanal në Pogradec: Këtë vit edhe pjesmarrës nga Ulqini

Eshtë çelur në qytetin e Pogradecit edicioni i rradhës i panairit rajonal të produkteve artizanale. Në këtë edicion të panairit kanë ekspozuar produktet e...

MOST POPULAR

HOT NEWS