Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Gjykata kushtetuese

Etiketim: gjykata kushtetuese

Gjykata Kushtetuese hedh poshtë mbrojtjen e Kripores. Rrezikohet rruga në BE

Gjykata Kushtetuese ka hedhur poshtë vendimin e Kuvendit të Malit të Zi në vitin 2012, me të cilin Kriporja u shpall zonë e mbrojtur. Ky...

Kosovë: Gjykata Kushtetuese pezullon themelimin e Asosacionit to komunave serbe

gjykataGjykata Kushtetuese e Kosovës ka vendosur ta pranojë kërkesën e Presidentes Jahjaga për interpretim të marrëveshjes së arritur në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë...

MOST POPULAR

HOT NEWS