Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Gjimnazi 25 Maji

Etiketim: gjimnazi 25 Maji

Camaj: Nxënësit festuan pa dallim feje dhe kombi

Këshilltari i LDnëMZ në Kuvendin e Tuzit dhe njëkohësisht mësimdhënës në gjimnazin "25 Maji", Nikollë Camaj, tha për "Vijesti" se festimi i kualifikimit të...

Ministria e arsimit: Nxënësit që festuan në shkollën e Tuzit do...

Ministria e arsimit e Malit të Zi ka dalur sot me një deklaratë ku ka njoftuar se do të merren masa ndaj nxënësve të...

MOST POPULAR

HOT NEWS