Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Gaza

Etiketim: gaza

5.4 miliardë për rindërtimin e Gazës

Fuqitë ndërkombëtare i tejkalojnë pritjet e Abbas-it me donacione të frytshme nga Katari, BE-ja, Turqia dhe Emiratet. Në konferencën e donatorëve të mbajtur në Kairo...

OKB: Sulmi i Izraelit në Gaza mund të jetë krim lufte

Aksionet ushtarake të Izraelit në Gaza mund të përbëjnë krime lufte, ka deklaruar shefi i të drejtave të njeriut i OKB-së, Navi Pillay, në...

MOST POPULAR

HOT NEWS