Tuesday, July 7, 2020
Ballina Etiketimet Garat e rcituesve te rinj

Etiketim: garat e rcituesve te rinj

Gara e recituesve të rinj: Fitues Esmerinda Lekperiq, Sakib Lika dhe...

Nën organizimin e fondacionit "Studenti" mbrëmë në Qendrën për Kulturë u mbajtën garat e recituesve të rinj. Ky është viti i dytë që organizohen garat...

Fondacioni “Studenti”: Garë për recituesit e rinj

Fondacioni “Studenti” njofton se do të organizojë “Garat e recituesve të rinj 2015” për shkollat në gjuhën shqipe në Malin e Zi, të shtunën,...

MOST POPULAR

HOT NEWS