Tuesday, July 7, 2020
Ballina Etiketimet Gara ne lexim

Etiketim: gara ne lexim

Gara e leximit në gjuhën gjermane: Fatjona Lajkiq meriton vendin e...

Në Biblotekën e Ulqinit u zhvillua “Gara e leximit në gjuhën gjermane”. Kjo garë u organizua dhe u financua nga Agjensia Qendrore Gjermane për...

Garat e leximit në gjuhën gjermane

Të martën me 09.06.2015 në Biblioteken e Ulqinit do të mbahet „GARA E LEXIMIT NË GJUHEN GJERMANE” Shkolla fillore „Marshal Tito“ nga Ulqini, si dhe shkollat...

MOST POPULAR

HOT NEWS