Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Ganimete hoxha

Etiketim: ganimete hoxha

Kraja së shpejti rrezikon të mbetet pa banorë

Situata në zonën e Krajës përsa i përket situatës socio-ekonomike ka kohë që është alarmante, dhe kjo gjëndje po rëndohet përditë e më shumë. Në...

Dr Ganimete Hoxha shpallet mjekja e vitit 2014 në Mal të...

  Dr Ganimete Hoxha është vlerësuar nga shoqata e mjëkeve të Malit të Zi me titullin "Doktor Branko Zogovic" për vitin 2014, me motivacionin "për...

MOST POPULAR

HOT NEWS