Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Franca

Etiketim: franca

9 vjeçarja shqiptare që mahniti Francën (video)

Këngëtarja nëntëvjeçare me origjinë nga Kosova e që jeton në Francë, Erza Muqolli, ka përfunduar në vendin e tretë të garës “Franca kërkon një...

16 shqiptarë në një kamion me pemë Krishtlindjesh

Nuk reshtin së surprizuari me mënyrat që emigrantët shqiptarë zgjedhin për të kaluar kufirin dhe për tu futur në Britani. Gazeta “The Telegraph” shkruan sot...

MOST POPULAR

HOT NEWS