Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Flutur Mustafa

Etiketim: Flutur Mustafa

Skena Verore: Flutur Mustafa si aktore në shfaqjen “Dashnorja”

Shfaqja “Dashnorja”, me regji të Faik Gashit do të hapë sonte Skenën Verore në Kalanë e Ulqinit. Për këtë pjesëmarrje ka njoftuar vetë regjisori...

Flutur Mustafa merr shpërblimin si aktorja më e mirë

Për interpretimin e rolit aq të njohur të Dulcinesë në dramën “Servantesi dhe Dulcineja”, Flutur Mustafa u shperblye me cmimin si aktorja më e...

“Përtej Lajthitjes”

Sonte në orën 18 , në Galerinë e Qendrës për Kulturë , u mbajt promovimi i librit të parë të shkrimtares së re ,...

MOST POPULAR

HOT NEWS