Saturday, July 4, 2020
Ballina Etiketimet Flora Brovina

Etiketim: Flora Brovina

Zyrtarët e Komunës së Ulqinit u takuan me delegacionin e Kuvendit...

Në Mal të Zi po qëndrojnë për vizitë zyrtare anëtarët e Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie sociale të Kuvendit të Kosovës, kryesuar nga kryetarja dr. Flora Brovina. Delegacioni vizitën e filloi...

OJQ Harmonia: “Zëri i Poeteshave” së shpejti në Qendrën për Kulturë

  Edicioni i 17- të i manifestimit tradicional, “Dita e poezisë shqipe” që realizohet nga OJQ “Harmonia”, kësaj radhe i dedikohet letërsisë moderne të krijueseve....

MOST POPULAR

HOT NEWS