Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Flamur gashi

Etiketim: flamur gashi

Në Sarajevë u përurua busti i Nënë Terezës

Busti i Nënë Terezës u vendos zyrtarisht sot para kishës së St Jozefit në Marijin Dvor në Sarajevë, dhe u zbulua nga Kryepeshkopi i...

Pasojat i aksidentit: Viktima Orena Kaca nga Tropoja

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë rreth orës 18.00 në rrugën Tivar-Ulqin tek Fusha e Merkotit, ka humbur jetën Orena Kaca, 29 vjec, nga Tropoja.7...

MOST POPULAR

HOT NEWS