Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Fitër bajrami

Etiketim: fitër bajrami

Transmetim historik i faljes së Bajramit në Gjermani

Nga xhamia në Penzberg të Munchenit do të transmetohet për herë ta parë në televizion falja e namazit të Bajramit të Madh. Televizioni publik gjerman...

Forca uron Fitër Bajramin

URIMI PER BAJRAM   Ulqin 16.07.2015   Në emër të Forcës së Re Demokratike dhe në emrin tim personal, ju uroj përzemërsisht festën e madhe te Fitër Bajramit. Uroj...

MOST POPULAR

HOT NEWS